VIDEO/ Gjarpri sulmon live në emision Rudina Magjistarin, shpërthen në britma prezantuesja pasi shpëtoj për fije!

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner.

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Sakaq nga ana tjetër, veterineri i tha se nëse do e kafshonte, thjesht do i shkaktonte pak gj.ak në duar dhe Rudina e nervozuar e pyeti se si mund të lejonte këtë.

Por më pas situata kaloi me të qeshura.