Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Si Meta e kërcënoi Berishën dhe familjen e tij në vitin 2015?

Juristi Kreshnik Spahiu thotë se Ilir Meta e ka kërcënuar Sali Berishën në vitin 2015, në lidhje me çështjen CEZ-DIA. Në emisionin “Now”, Spahiu u shpreh se kërcënimi erdhi pasi Berisha dëshmoi për këtë çështje dhe votoi pro ngritjes së Komisionit Hetimor. Atë kohë, Meta i tha Berishës në Kuvend se e kishte dhënë dorëheqjen…

Lexo më shumë