SONDAZH/ Bardh Spahia apo Luiz Ejlli me Benet Becin, kush e fiton Shkodrën? JEPNI MENDIMIN TUAJ!

Socialistët do të tentojnë të marrin për herë të parë në një garë normale bashkinë e Shkodrës dhe për këtë kanë angazhuar të gjithë “artilerinë e rëndë” të tyre.

Kush fiton në Shkodër?

Loading poll ...

Krahas kësaj, është angazhuar në një mision të veçantë edhe Luiz Ejlli, i cili ka dalë në krah të Benet Becit duke kërkuar vota për të me argumentin se e ka futur në punë specialist në KESH kur ishte në pikë të hallit disa vite më parë.

Përballë është Bardh Spahia, i cili një vit më parë fitoi garën përballë kundërshtarëve nga PD e Bashës dhe socilaistët e Ramës.

Nëse Rama merr Shkodrën kjo do të ishte një goditje jo vetëm politike për Berishën.