Lajm për të mos u humbur / Çfarë thoshte Luiz Ejlli në “Kosovare” për shtatë gratë e tij?

Luiz Ejlli është rikthyer plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother VIP ALBANIA”.

Ai, aktualisht është banori më i përfolur dhe i pëlqyer jashtë shtëpisë dhe banori më i nominuar dhe urryer brenda në shtëpi.

Luizi, ka një simpati e dashuri platonike për Kiaren, ndërkaq pas krahëve ka lënë disa lidhje të dështuara.

Çfarë thoshte për “Kosovaren”, Luiz Ejlli në vitin 2004?