Bledi Mane tha se babai i tij kishte qenë dashnori i mamasë së Arjanit! Reagon ashpër Çani!

Gazetari dhe moderatori Arian Çani që u përfshi në një debat me gazetarin Bledi Mane përgjigjet për deklaratat e lëshuara ndaj tij.

Në një prononcim për 360 gradë, Çani thekson se nuk ka adresë facebook-u prej më shumë se 1 viti dhe se gjithçka që shkruhet në emrin e tij është e pavërtetë.

“Nuk jam në dijeni të kësaj polemike dhe nuk di çfarë ka ndodhur. Di vetëm që unë s’kam facebook personal prej më shumë se 1 viti.

Gjithçka shkruhet në emrin tim është e pavërtetë. Ka shumë ‘Arian Çani’ në fb por asnjë prej tyre nuk jam unë”, deklaron Çani.

Por gazetari ka edhe një përgjigje për Bledi Manen, i cili deklaroi se babai i tij ka qenë da.shnori i mamasë së Çanit.

Ai thotë se ky sulm familjar ndaj tij, vjen një ditë pas botimit të një opinioni për situatën në vend, duke akuzuar pushtetin se ka vënë 2 njerëz për ta kafshuar, Mero Bazen dhe Bledi Manen. / zjarr.tv