hamidajeti

Ilir Meta paralajmëron prishjen e martesës me Berishën pas zgjedhjeve. I shkel syrin për pazar Ramës

Ilir Meta ka sinjalizuar mbrëmë se mund ta dredhë sërish pas zgjedhjeve të 14 maj, në varësi të rezultatit. Gjatë emisionit Opinion, Meta tha se marrëveshjen me Berishën e ka vetëm për zgjedhjet lokale dhe aplikimin e referendumeve për çështje të caktuara. Meta la të hapur mundësinë e një pazari të ri politik për zgjedhjet…

Lexo më shumë

Basha-Balla u takuan në banesën e saj? Reagon Desada Metaj: Më zhgënjeve Doktor, na premtove video er.otike

Mbrëmjen e djeshme në televizionin e familjes Berisha u publikua një video ku shfaqeshin Lulzim Basha dhe Taulant Balla, të filmuar nga kamerat e sigurisë, teksa pretendohet se hynin në të njëjtin apartament më datën 3 dhjetor. Sipas televizionit të familjes Berisha, ata qendruan për 60 minuita dhe më pas dolën sërish njëkohësisht, ku Basha…

Lexo më shumë

Frrok Çupi nxjerr prapaskenat tronditëse: Berisha shkon i armatosur në zyrë, me mjete dhune, zjarri dhe mban vrasës me vete! Monika Kryemadhi merr para nga Rusia dhe i fsheh në offshore, ja çfarë po përgatitet për 14 majin

Analisti dhe gazetari i njohur Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të forta ditët në vijim. Sipas tij, zgjedhjet lokale të 14 majit po nxjerrin në pah një situatë që nuk ka ndodhur kurrë në vendin tonë, ku opozita dhunon mazhorancën dhe për analistin kjo gjë nuk do të ndalet për sa kohë drejtësia nuk ndërhyn. Çupi…

Lexo më shumë

BERISHA del blof përsëri! Akuzat për Veliajn se shkoi i maskuar në Iran: Mashtroi me foton, është kitaristi i grupit ‘Eagles’

Akuzat e ngritura nga Sali Berisha se ka shkuar i maskuar në Iran në 2008, kryebashkiaku Erion Veliaj iu dha përgjigje në Report Tv duke i quajtur ato lajthitje dhe mashtrime. Ai rrëzoi alibinë e Berishës me foton e publikuar pak ditë më parë, ku pretendoi se ishte Veliaj maskuar. Veliaj tha se në atë…

Lexo më shumë