I riu nga Delvina që po dërrmon belerizmin në Shqipëri / Respekte

Kreu i Arkivit Shqiptar, historiani riosh Ardit Bido, po zëvëndëson denjësisht të ndjerin Sabri Godo, si njeriu që denonconte urtësisht dhe bindshmërisht politikat greke në Shqipëri, historike…

RESPEKT për këtë gazetar që çmendi sot grekët, guxoi të pyesi për Çamët dhe pronat e tyre në Greqi

Nga Shpëtim Idrizi Sot dua ti shpreh mirnjohjen gazetarit te News 24 tv Igli Çelmeta , pas kaq shume kohe , me ne fund nje gazetar Shqiptar…

Si u larguan shqiptarët nga Sanxhaku i Nishit në dimrin e mesviteve 1877-1878…

Nga historiani Florent Hasani !

Marin Mema: Fjalë që dalin nga shpirti e zemra! Nuk mbartin urrejtje, por thjesht të vërtetën që gjithkush prej nesh e ndjen fort!

Fjalë që dalin nga shpirti e zemra! Nuk mbartin urrejtje, por thjesht të vërtetën që gjithkush prej nesh e ndjen fort!

Artan Hoxha: Autori i dyshuar i sulmit ndaj Top Chanel është kapur, ishte i armatosur dhe gati për të kryer atentat

Artan Hoxha ka zbuluar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, se një nga personat e dyshuar si autor të sulmit të armatosur ndaj godinë së televizonit…

“Të mbys! Të degjeneroj! Më ha k***n”! “Prokurori” i SPAK mashtron dhe merr mijëra Euro

Në redaksinë e “Stop” ka mbërritur denoncimi i një zonjë që kërkon të mbetet anonime. Ajo thotë se 10 muaj më parë në Tetor 2022, i ka…

Marin Mema: Fjalë që dalin nga shpirti e zemra! Nuk mbartin urrejtje, por thjesht të vërtetën që gjithkush prej nesh e ndjen fort!

Fjalë që dalin nga shpirti e zemra! Nuk mbartin urrejtje, por thjesht të vërtetën që gjithkush prej nesh e ndjen fort!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial